Forum o suplementach diety - Kompleksowe porady i wymiana doświadczeń

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - niteczka

Strony: [1]
1
Co brać? / Coś z innej beczki- zaproszenia
« dnia: Sierpień 31, 2019, 01:57:56 pm »
Hej wszystkim, czy orientujecie się gdzie można kupić ładne zaproszenia ślubne? Chodzi mi coś na styl https://farrowdesign.pl .  Bardzo mi się spodobały, ponieważ są delikatne. Nie jakoś przesadnie zdobione i mają śliczną spersonalizowaną treść.

2
Witaminy i minerały / Odp: Vitamin Pack
« dnia: Sierpień 19, 2019, 01:21:39 pm »
Tak, witaminy powinniśmy cały czas uzupełniać. W szczególności kiedy nie jemy w pełni zdrowo i  też intensywnie pracujemy, ćwiczmy etc. Mnie ostatnio zainteresowały suplementy diety z colostrum o których dowiedziałam się tutaj http://di.com.pl/colostrum-jako-naturalne-wsparcie-organizmu---czy-kazdy-moze-z-niego-skorzystac-63755 . Myślę, że warto byłoby je stosować.

3
Witaminy i minerały / Odp: Jakie witaminy?
« dnia: Lipiec 24, 2019, 06:43:25 pm »
Warto stosować witaminy, ale przede wszystkim trzeba się skupić na zdrowej diecie. Jak chcecie codziennie mieć świeżę, zdrowe posiłki warto zdecydować się na dietę pudełkową. Tutaj https://dietly.pl/catering-dietetyczny/myslowice sprawdźcie sobie ranking najlepszych firm cateringowych.

4
Witaminy i minerały / Odp: Prawdziwe witaminy
« dnia: Czerwiec 29, 2019, 05:43:13 pm »
Ja nie jestem znawcą w takich tematach. Jednak sporo czytam opinii na temat poszczególnych produktów. I przykładowo ostatnio zauważyłam, że firma https://musclepump.pl/ oferuje wysokiej jakości produkt prozdrowotne, które mają naturalny skład.  Dlatego ja przykładowo teraz planuje tam kupować dla siebie suplementy diety.

5
Spalacze tłuszczu / Odp: Jaka dieta na spalaczach?
« dnia: Czerwiec 28, 2019, 09:28:56 pm »
A co powiedzielibyście mi na temat diety pudełkowej? Ponoć nawet korzystają z niej sportowcy, czy to prawda? Właśnie zaczynam treningi na siłowni i nastawiłam się na zdrowe jedzonko, bo chce lepiej wygląda i lepiej się czuć. Nawet widziałam ranking cateringów dietetycznych https://dietly.pl/catering-dietetyczny/zielonagora . Tak myślę czy z  jakąś firmą się nie skontaktować...

6
Witaminy i minerały / Odp: Dieta bogata w witaminy
« dnia: Kwiecień 02, 2019, 07:21:59 pm »
Wiesz co moim zdaniem najlepiej byłoby postawić na dietę pudełkową. Z tego co wiem taka dieta jest naprawdę wartościowa i całkowicie zdrowa. Nie spotkasz się tam z jakimiś konserwantami. Potrawy są zawsze przyrządzane ze zdrowych składników. Na stronie Dietly znajdziesz opcję wyszukania cateringu dietetycznego. Przemyśl sobie to...

7
Spalacze tłuszczu / Odp: Spalacze dla kobiet
« dnia: Marzec 17, 2019, 09:49:59 am »
Ja jestem na razie laikiem w tym temacie. Chociaż nie powiem, bo ostatnio dużo czytam o różnych suplementach diety. No i w ten sposób już nawet znalazłam spirulinę https://enaturalnie.pl/spirulina_78 . Czy ktoś z was stosował ten naturalny środek? Bo słyszałam, że właśnie on dobrze radzi sobie z redukcją tkanki tłuszczowej. Ponoć efektywnie zmniejsza masę ciała.

Strony: [1]